Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty
sobota, 10 grudnia 2011
poniedziałek, 5 grudnia 2011
niedziela, 4 grudnia 2011
BILECIKI DO PREZENTÓW
Nieźle się napociłam żeby okiełznać ten wykrojnik. Nie zawsze doskonale wychodzi niestety:)Ale nie poddaję się i walczę dalej.
piątek, 25 listopada 2011
czwartek, 17 listopada 2011
poniedziałek, 24 października 2011
Magicznych świąt :)
Proste karteczki powstały na bazie wykrojnika Marianne zakupionego w Scrapcafe i uroczego stempelka z Lemonade.
piątek, 21 października 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)























