Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 5 grudnia 2011

BILECIKI CIĄG DALSZY...

Oczywiście bilecików jest dużo więcej ale nie chcę przynudzać:)

niedziela, 4 grudnia 2011

BILECIKI DO PREZENTÓW

Nieźle się napociłam żeby okiełznać ten wykrojnik. Nie zawsze doskonale wychodzi niestety:)Ale nie poddaję się i walczę dalej.

czwartek, 17 listopada 2011

poniedziałek, 24 października 2011

Magicznych świąt :)

Proste karteczki powstały na bazie wykrojnika Marianne zakupionego w Scrapcafe i uroczego stempelka z Lemonade.

piątek, 21 października 2011

Idą święta...


ZBIERAM ZAMÓWIENIA NA KARTKI ŚWIĄTECZNE,
ATRAKCYJNA CENA.SZCZEGÓŁY NA MAILA.