Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wymianka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wymianka. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 10 stycznia 2010

WYMIANKA

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYMIANCE.ZGŁOSZENIA DO OSTATNIEGO DNIA STYCZNIA. WYLOSUJĘ 3 GRUPY PO 3 UCZESTNIKÓW.
A CO JEST PRZEDMIOTEM ZABAWY...:)?
NALEŻY WYKONAĆ 3 RZECZY ,UŻYWAJĄC TYLKO 3 KOLORÓW (BIAŁY,BRĄZOWY,CZARNY)- NAWIĄZUJĄC DO PSA RASY BEAGLE.MAJĄ TO BYĆ ŁACIATE PRZEDMIOTY.
1. COS DYNDAJĄCEGO
2. COS SZMACIANEGO
3. COS PAPIEROWEGO.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH !

środa, 6 stycznia 2010

WYMIANKA


Własnie otrzymałam przesyłkę z wymianki u Boniusi.... same cuda !!!