Pokazywanie postów oznaczonych etykietą FRANCJA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą FRANCJA. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 4 maja 2010
sobota, 24 kwietnia 2010
BEAULIEU SUR MER....aż nie chce się wracać do szarej rzeczywistości...








Beaulieu-sur-Mer to prześliczne malownicze
miasteczko w połowie drogi między Niceą a
Monako na Lazurowym Wybrzeżu. To mój mały
raj:) pełen pięknych plaż, fantastycznej
roślinności no i oczywiście moich ukochanych
palm.Lazur wody powala z nóg. To miasteczko
w którym czas płynie wolniej, ludzie są mili i
uśmiechnięci. Przez okrągły rok jest tu ciepło,
nie ma mrozów, tutejsze dzieci nie widziały
nigdy śniegu...to jedyne 1500 km od granic Polski.
To może jeszcze księstwo Monaco...



poniedziałek, 29 marca 2010
środa, 17 lutego 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)






