Pokazywanie postów oznaczonych etykietą BIŻUTERIA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą BIŻUTERIA. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 24 lipca 2011
Lubię łańcuszki:)
Bransoletka powstała z absolutnie przypadkowych elementów bali.
Jak to częśto u mnie bywa po prostu z resztek:)
piątek, 22 lipca 2011
poniedziałek, 4 lipca 2011
Co mnie dopada o tej porze roku....
Ten kolor daje mi energię i chęć do życia:)))Uwielbiam go.Wracam myślami tam gdzie widziałam go w naturze.... do plaży w Nice....
poniedziałek, 25 kwietnia 2011
BRANSOLETKI
Drewniane bransoletki tym razem w innej odsłonie:)
sorki za koszmarne zdjęcie, ciężko uchwycić kolor
sorki za koszmarne zdjęcie, ciężko uchwycić kolor
niedziela, 30 stycznia 2011
czwartek, 20 stycznia 2011
Jestem pod wrażeniem filcowych korali:)


Może macie pomysł jak zrobić dobrą fotkę biżutkom bez użycia namiotów bezcieniowych?
Korale zamówiły moje koleżanki, są z kul 20 mm. Wyceniłam je na 35 zł. Stwierdziły że zdzieram i że to drogo. Tak więc zostały w mojej szufladzie:( A może wiedzą że jestem pod kreską ,dramatycznie potrzebuję kasy i sprzedam za psie pieniądze?
Co o tym myślicie? Jak wyceniać ?
niedziela, 9 stycznia 2011
wtorek, 3 sierpnia 2010
czwartek, 27 maja 2010
środa, 19 maja 2010
wtorek, 18 maja 2010
ZMĘCZONA GORĄCZKĄ....
niedziela, 16 maja 2010
AGATY DLA AGATY:)
wtorek, 11 maja 2010
piątek, 7 maja 2010
CZARNO-SZARO-KRYSZTAŁOWY
korale koloru kolorowego
wtorek, 4 maja 2010
PO WEEKENDOWO...
sobota, 1 maja 2010
środa, 28 kwietnia 2010
wtorek, 27 kwietnia 2010
niedziela, 25 kwietnia 2010
LAZUROWE WYBRZEŻE
Subskrybuj:
Posty (Atom)







































