Pokazywanie postów oznaczonych etykietą BIŻUTERIA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą BIŻUTERIA. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 24 lipca 2011

Lubię łańcuszki:)


Bransoletka powstała z absolutnie przypadkowych elementów bali.
Jak to częśto u mnie bywa po prostu z resztek:)

poniedziałek, 4 lipca 2011

Co mnie dopada o tej porze roku....

Ten kolor daje mi energię i chęć do życia:)))Uwielbiam go.Wracam myślami tam gdzie widziałam go w naturze.... do plaży w Nice....

poniedziałek, 25 kwietnia 2011

BRANSOLETKI

Drewniane bransoletki tym razem w innej odsłonie:)
sorki za koszmarne zdjęcie, ciężko uchwycić kolor

niedziela, 30 stycznia 2011

BRANSOLETKI

W ODCIENIACH FIOLETU...

KORAL, LAWA, SWARKI -rezerwacja Ludka:)

FILCOWE KULE

czwartek, 20 stycznia 2011

Jestem pod wrażeniem filcowych korali:)



Może macie pomysł jak zrobić dobrą fotkę biżutkom bez użycia namiotów bezcieniowych?

Korale zamówiły moje koleżanki, są z kul 20 mm. Wyceniłam je na 35 zł. Stwierdziły że zdzieram i że to drogo. Tak więc zostały w mojej szufladzie:( A może wiedzą że jestem pod kreską ,dramatycznie potrzebuję kasy i sprzedam za psie pieniądze?
Co o tym myślicie? Jak wyceniać ?

niedziela, 9 stycznia 2011

Trochę biżuteryjnych zaległości

Powstały jakiś czas temu dziś je odkopałam...

czwartek, 27 maja 2010

DOPADŁA MNIE CHOROBA ZWANA "LAZURZYCĄ":)))

TAK OTO WYGLĄDAJĄ OBJAWY CHOROBY:


Bransoletki powstały z krysztalków Swarovskiego oraz sreberek:)

wtorek, 18 maja 2010

ZMĘCZONA GORĄCZKĄ....

Dawno nie bylam tak chora.Może to zmiana klimatu? Cokolwiek by to bylo przykulo mnie do lozka na dlużej.....




niedziela, 16 maja 2010

AGATY DLA AGATY:)


NASZYJNIK POWSTAŁ Z KUL AGATU, KORALA AMETYSTOWEGO, AMETYSTU, SUGLITU ORAZ PLASTERKÓW HOWLITU.Z ZAŁOŻENIA MIAŁ BYĆ LANDRYNKOWY:)

i jeszcze jeden lazurek...

piątek, 7 maja 2010

CZARNO-SZARO-KRYSZTAŁOWY


Komplecik powstał z mega wielkich oliwek ceramicznych, kul onyxu, kul kryształu górskiego,oponek agatu wężowego, hematytu i srebra...

korale koloru kolorowego

Co mnie natchnęło na komplety:)
Wszystkie elementy kupiłam w sklepie www.kamyczki.pl , polecam ten sklepik bo towar piersza klasa i obsluga fachowa:)
Komplecik powstal oponek różnokolorowego howlitu, oliwek ceramicznych ,kul jadeitu oraz elementów bali.

wtorek, 4 maja 2010

PO WEEKENDOWO...

Przepis na dyndołki:
kule swarkowe, bikonki, labradoryt,trochę sreberek i sztyfciki


Dalej magluję moje ulubione heliotropki:)

środa, 28 kwietnia 2010

wtorek, 27 kwietnia 2010

W ROZPĘDZIE ŚLUBNYM....

Oczywiscie kryształy Swarovskiego, perełki Swarovskiego i srebro.....




niedziela, 25 kwietnia 2010

LAZUROWE WYBRZEŻE


KOMPLECIK WYKONANY Z MUSZLI PAUA-ABALONE, AWENTURYNU, SZKLANYCH PEREŁEK, SZLIFOWANYCH KRYSZTAŁKÓW ORAZ ELEMENTÓW BALI.ZAPIĘCIE I BIGLE SĄ ZE SREBRA PR.925