Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 2 kwietnia 2013
niedziela, 8 kwietnia 2012
środa, 7 marca 2012
czwartek, 1 marca 2012
sobota, 23 kwietnia 2011
Wesołego Alleluja !
Jaj przepięknie malowanych
Świąt słonecznie roześmianych
W poniedziałek dużo wody
Zdrowia, szczęścia oraz zgody
tego Wam kochani życzę
Świąt słonecznie roześmianych
W poniedziałek dużo wody
Zdrowia, szczęścia oraz zgody
tego Wam kochani życzę
poniedziałek, 18 kwietnia 2011
czwartek, 14 kwietnia 2011
niedziela, 10 kwietnia 2011
PISANKI
Miałam w tym roku nie robić pisanek, jakoś nie mam nastroju. Pech chciał,że pani u której kupuję art.papiernicze zamówiła kilka dla swoich dostawców. Miały być nietypowe.Powstały z gęsich wydmuszek, ozdobione szpachlą gipsową i postarzone patyną. Jak myślicie nadają się? Nie wiem nawet jak je wycenić.Poradźcie coś.
Subskrybuj:
Posty (Atom)












