Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wielkanoc. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 2 kwietnia 2013

sobota, 23 kwietnia 2011

Wesołego Alleluja !

Jaj przepięknie malowanych
Świąt słonecznie roześmianych
W poniedziałek dużo wody
Zdrowia, szczęścia oraz zgody


tego Wam kochani życzę


poniedziałek, 18 kwietnia 2011

JESZCZE TYLE MI ZOSTAŁO

Wielkanoc tuż tuż. Na te jajka nie znaleźli się chętni. No trudno.

niedziela, 10 kwietnia 2011

PISANKI

Miałam w tym roku nie robić pisanek, jakoś nie mam nastroju. Pech chciał,że pani u której kupuję art.papiernicze zamówiła kilka dla swoich dostawców. Miały być nietypowe.Powstały z gęsich wydmuszek, ozdobione szpachlą gipsową i postarzone patyną. Jak myślicie nadają się? Nie wiem nawet jak je wycenić.Poradźcie coś.