Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WIESZAK. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WIESZAK. Pokaż wszystkie posty
sobota, 9 stycznia 2010
sobota, 5 grudnia 2009
środa, 2 grudnia 2009
wtorek, 1 grudnia 2009
KOCI KOMPLECIK

Komplecik powstał na specjalne zamówienie pewnej Babci .... Miały być koty, kolor czerwony i trochę złota. No i chyba wykonałam zadanie.
A swoja drogą to wnuczka była zadowolona:)
Etykiety:decoupage
KOTY,
SKRZYNKA,
SZAFKA NA KLUCZE,
WIESZAK
niedziela, 29 listopada 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)



