Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WIESZAK. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WIESZAK. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 1 grudnia 2009

KOCI KOMPLECIK


Komplecik powstał na specjalne zamówienie pewnej Babci .... Miały być koty, kolor czerwony i trochę złota. No i chyba wykonałam zadanie.

A swoja drogą to wnuczka była zadowolona:)