Pokazywanie postów oznaczonych etykietą HERBACIARKA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą HERBACIARKA. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 2 kwietnia 2013

LAWENDOWE PUDEŁKO

Coś mnie znowu ciągnie do deku, niestety wyszłam z wprawy.
A może mam stary klej? Muszę "potrenować".

niedziela, 31 lipca 2011

Herbaciarka vintage

Zachciało mi się czegoś starociowego i tak oto powstała ta herbaciarka.

poniedziałek, 11 kwietnia 2011

TAKA SOBIE HERBACIARKA...

Powstała z rozpędu żeby potrenować reliefy:)

środa, 2 grudnia 2009

HERBATKA CYTRYNOWA

NO TO JESZCZE KILKA "MUSZEK":)






Każda z nas dekupażystek miała taki okres w swojej twórczości... muszy okres ( i ja oczywiście też:))