Pokazywanie postów oznaczonych etykietą LAWENDA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą LAWENDA. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 2 kwietnia 2013

LAWENDOWE PUDEŁKO

Coś mnie znowu ciągnie do deku, niestety wyszłam z wprawy.
A może mam stary klej? Muszę "potrenować".

piątek, 8 stycznia 2010

LAWENDA -WORECZKI




RUSZYŁA "FABRYCZKA LAWENDOWA"- JAK CO ROKU.
WORECZKI OZDOBIŁAM TECHNIKĄ DECOUPAGE, SRODEK WYPEŁNILAM SUSZEM KWIATU LAWENDY Z TEGOROCZNYCH ZBIORÓW (SAMA ZBIERALAM).WSPANIALE PACHNIE...
TYLKO KUPUJĄCYCH MNIEJ NIŻ ROK TEMU:( CZYŻBY ZAPACH SIĘ JUŻ ZNUDZIŁ?