Pokazywanie postów oznaczonych etykietą TIMON. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą TIMON. Pokaż wszystkie posty

sobota, 19 marca 2011

Arka Noego:)

Z powodu braku weny prace twórcze wstrzymane do odwołania.
Tymczasem popatrzcie na moje małpiszony:)

wtorek, 11 stycznia 2011

MÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL- TIMON

Kocham mojego "łaciatka" najbardziej na świecie, mimo tego że ma trochę "za uszami".Jest mega łakomy, żebra przy stole i ryje się do łóżka. Najlepiej wychodzi mu cięcie głupa. Beagle całą gębą ! Sam wybrał mnie na swoją panią więc chyba wiedział co robi:)

wtorek, 26 stycznia 2010

ICH DWOJE

Przedstawiam nowego lokatora, który przybył do nas aż z Sulęcina od Marimali. Timon już się z nim zaprzyjaźnił:)Teraz ma brata bliźniaka.

niedziela, 24 stycznia 2010