Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święto ceramiki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święto ceramiki. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Święto Ceramiki Bolesławiec

Jak co roku sierpień zarezerwowany jest dla Święta Ceramiki.
Oczywiście prace swoje pokazują lokalni wytwórcy jak i przyjezdni. Na jednej z głównych ulic miasta ustawiono ponad 200 metrowy stół z ceramiką. Było co oglądać i czym oko nacieszyć:)
Dodatkową atrakcją były liczne stoiska ze starociami.
Pogawędziłam też z naszą blogową koleżanką - Różanym Aniołem.... uciekła sprzed aparatu, więc uwieczniłam Jej stoisko:)oczywiście ogołocone juz przez klientów
A tu moje skromne zakupowe skarby- niestety ceny były tak kosmiczne że nie mogłam pozwolić sobie na więcej:(