Jak co roku sierpień zarezerwowany jest dla Święta Ceramiki.
Oczywiście prace swoje pokazują lokalni wytwórcy jak i przyjezdni. Na jednej z głównych ulic miasta ustawiono ponad 200 metrowy stół z ceramiką. Było co oglądać i czym oko nacieszyć:)
Dodatkową atrakcją były liczne stoiska ze starociami.
Pogawędziłam też z naszą blogową koleżanką - Różanym Aniołem.... uciekła sprzed aparatu, więc uwieczniłam Jej stoisko:)oczywiście ogołocone juz przez klientów
A tu moje skromne zakupowe skarby- niestety ceny były tak kosmiczne że nie mogłam pozwolić sobie na więcej:(