Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kartka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kartka. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 31 lipca 2012

czwartek, 16 grudnia 2010

kartki....kartki...

wysłałam kilka do Was, kto dostał?

sobota, 20 lutego 2010

ZACZYNAM KARTKOWANIE:)

Zaopatrzyłam się w podstawowe materiały i narzędzia do scrapowania. Ta kartka jest pierwszą którą wręczę wraz z prezentem... No ciekawe czy Mirkowi się spodoba...

Bardzo Was proszę o uwagi krytyczne i cenne rady:)))

niedziela, 10 stycznia 2010

KARTKA PO LIFTINGU



Za zgodą Pasjonerii zliftingowałam jej kartkę dla babci i oto co mi wyszło...Oryginał można zobaczyć tu:
http://pasjoneria.blogspot.com/