Jakiś czas temu podziwiałam na blogu Retro Drobiazgi piękną komódkę. Zapragnęlam sobie zrobić w podobnym stylu. Surowiec nabyłam w Ikei, grafiki znalazłam w necie. Jakoś nie miałam śmiałości pokazać żeby mnie nie posądzono o plagiat.
Teraz moje wykrojniki, stempelki i inne przydasie maja swoje miejsce:)
I jeszcze karteczka ...

