Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KOT. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KOT. Pokaż wszystkie posty

środa, 5 września 2012

niedziela, 7 sierpnia 2011

SKRZYNECZKA

Nudzi mi się. A właściwie to mnie nosi. Mam nieodpartą chęć "wyprodukowania" jakiegoś deku , niestety materiału brak:( Tak więc przerabiam co się da.
Skrzyneczka w misie została przerobiona i Lenka nie ma gdzie siedzieć:)

wtorek, 24 maja 2011

Lenka

Przepraszam,że nic nie piszę, nie chwalę się z wygranego RÓżanego Wyzwania u Modrak ani nie szczycę się tym ,że zaproszono mnie do współtworzenia Szuflady....
Dziś był ważny dzień dla mojej koteczki Lenki, była na sterylizacji i strasznie to przeżywam. A widok półprzytomnej bidulki mnie powalił na łopatki...Lenka to teraz mój priorytet.
Tak więc jutro tu wrócę ...