Z kolejnych zawodów wracamy ze złotkiem:) a nawet z dwoma.
Opole 20 marca 2011.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zawody. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zawody. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 21 marca 2011
sobota, 26 lutego 2011
MOJA NAJWIĘKSZA ŻYCIOWA PASJA...
Kto by pomyślał,że moją największą życiową pasją jest... taekwondo:)
No nikt:)Blondynka przecież jestem, a jednak! W genach przekazałam ją mojej młodszej córce.I odnosi sukcesy - duże ,została powołana do kadry ,ma 12 lat!
Pewnie osiągnie to czego mi się nie udało. Wierzę w to!
A tu mały filmik z jej klubu:
http://www.youtube.com/watch?v=3QgP8VP8_e8
No nikt:)Blondynka przecież jestem, a jednak! W genach przekazałam ją mojej młodszej córce.I odnosi sukcesy - duże ,została powołana do kadry ,ma 12 lat!
Pewnie osiągnie to czego mi się nie udało. Wierzę w to!
A tu mały filmik z jej klubu:
http://www.youtube.com/watch?v=3QgP8VP8_e8
Subskrybuj:
Posty (Atom)

