Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WYRÓŻNIENIE. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WYRÓŻNIENIE. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 26 lipca 2011

Moje wyróżnienie przekazuję dalej...

Moje typy:

*Deco Pasja -za talent, serce, za bycie sobą:)- Marta , dzięki,że jesteś:)
*Leśny Zakątek- Edytko, uwielbiam do Ciebie zaglądać, masz fantastyczne pomysły i perfekcyjne wykonanie
* Kramik Ludki -Ludko, dziękuję Ci za wsparcie,przyjaźń, pomoc i fantastyczne prace:)
* Oxi po raz pierwszy - za perfekcjonizm i innowacyjne rozwiązania
* Boniusiowe cudeńka - za faktyczne cudeńka:)))
* Retro Drobiazgi- Konstancjo podziwiam Cię za styl i perfekcję we wszystkim co robisz
* W domu u Jagi- za niezliczone pomysły :)

niedziela, 24 lipca 2011

Dostałam wyróżnienie:)))

Dziś jak codzień odpaliłam kompa i co widzę?
Dostałam wyróżnienie od Gosi z Koralikstory

Czuję się wyróżniona, doceniona ,ważna dla kogoś:)... Brak mi słów na tą okolicznośc...

Jedną z zasad tej zabawy jest napisanie siedmiu rzeczy o sobie.
A więć do dzieła:)

1. matka 2 wspaniałych córek, pańcia swojego "synka" łaciatka (czyt. beagle) Timona -totalnie zakręcona na jego punkcie, pańcia znajdy kici rasy dachowej Lenki
2. zodiakalna bliźniaczka
3. wielbicielka Francji i tegoż języka
4. moje byłe i przyszłe miejsce na Ziemii to Lazurowe wybrzeże, okolice Nice. Nieulega wątpliwości ,że wrócę tam gdzie zostało mije serce...
5. uwielbiam taekwondo- to moja pasja
6. mój ukochany kolor to turkus lub jak kto woli lazurowy:)
7. moje ulubione powiedzenie: "Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta"...- nie potrafię pogodzić się z okrucieństwem wobec bezbronnych zwierząt
Tyle o mnie.
I jeszcze zasasdy zabawy, dla nominowanych osób:
- podziękowania i link do blogera, który przyznał Tobie nagrodę.
- skopiowanie i wklejenie logo na swoim blogu.
- napisanie o sobie siedmiu ważnych bądź interesujących faktów.
- nominowanie szesnastu innych blogerów (nie można nominować blogera, który Wam przyznał nagrodę)
- napisanie nominowanym osobom komentarza informującego o nagrodzie i nominacji

A teraz pozwólcie ,że na chwilę zniknę i pomyślę kogo wybrać bo szczerze mówiąc wybór jest trudny:)

czwartek, 25 lutego 2010

WYRÓŻNENIA:)

Dostałam komplet wyróżnień od Ediny z Lesnego Zakątka. Bardzo dziękuję !!!
Zaczynam wierzyć ,że to co robię wywoluje usmiech na czyjejs twarzy.

sobota, 9 stycznia 2010

TO WAŻNY MOMENT W MOIM ŻYCIU...DOSTAŁAM WYRÓŻNIENIE




DOSTAŁAM WYRÓŻNIENIE OD BONIUSI! Wzruszyłam się do łez.Nikt nigdy nie zrobil mi tyle przyjemnosci. DZIĘKUJĘ !!!!
http://boniusia.blogspot.com/2010/01/dla-rogatej-vivy-jagody-neverending.html
Boniusia napisała:
"Neverending-story za jej kreatywność i cudowne rzeczy, które szalenie przypadły mi do gustu (dosyć, że robi fajne kolczyki, to jeszcze cudowne lawendowe serca ;) )"