Kiedyś był taki....
Przepraszam za zdjęcie słabej jakości, niestety nie oddaje wiernie kolorów.
Wzorki zrobiłam przy pomocy szablonu. Masakra jakaś, długo nie wychodziło mi nic, napaćkałam pół stołu a jak już wyszło to kot przeleciał po mokrym i musiałam od nowa robić. Zdecydowanie mistrzem szablonów nie jestem.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ZEGAR. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ZEGAR. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 6 września 2011
poniedziałek, 25 kwietnia 2011
Mój nowy - stary zegar
Zegar z recyklingu. Kiedyś to był zegar z misiami, schowany głęboko w szafie przeleżał kilka lat.Wzięlam sie więc do roboty, pomęczyłam trochę "materiał" i tak oto powstał mój prywatny zegar. Świetnie pasuje do mojego pokoju.
wtorek, 1 grudnia 2009
poniedziałek, 30 listopada 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)




