Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ZEGAR. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ZEGAR. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 6 września 2011

Pamiętacie ten zegar?

Kiedyś był taki....
Przepraszam za zdjęcie słabej jakości, niestety nie oddaje wiernie kolorów.
Wzorki zrobiłam przy pomocy szablonu. Masakra jakaś, długo nie wychodziło mi nic, napaćkałam pół stołu a jak już wyszło to kot przeleciał po mokrym i musiałam od nowa robić. Zdecydowanie mistrzem szablonów nie jestem.

poniedziałek, 25 kwietnia 2011

Mój nowy - stary zegar


Zegar z recyklingu. Kiedyś to był zegar z misiami, schowany głęboko w szafie przeleżał kilka lat.Wzięlam sie więc do roboty, pomęczyłam trochę "materiał" i tak oto powstał mój prywatny zegar. Świetnie pasuje do mojego pokoju.

wtorek, 1 grudnia 2009

poniedziałek, 30 listopada 2009