Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SCRAPBOOKING. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SCRAPBOOKING. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 23 sierpnia 2011

Marzenia się spełniają:)))


Dziś dostałam mega paczkę a w niej kilka skarbów i moje największe marzenie Big Shot:))) Od jutra zaczynam testowanie. A póki co muszę ochłonąć.

piątek, 29 lipca 2011

U mnie trochę kartkowo...

Kartki w rozmiarze XL (A4) na konkretne zamówienie:)))


i jeszcze "solone" rameczki

wtorek, 22 marca 2011

KARTKOWANIE NA CAŁEGO

Święta tuż tuż ,wielkanocne kartki się robią ...tylko klientów brak.
Też tak macie?

sobota, 19 marca 2011

ALE JAJCA:)

To moje pierwsze kartki Wielkanocne. Na żywo zdecydowanie lepiej się prezentują. Fotograf ze mnie kiepski.A miało nie być weny ...Natchnęły mnie cudne motylki od Ludkasz:)))

środa, 17 marca 2010

Zapragnęłam mieć notes

Potrzebowalam czegos na tą zimową bylejakosć, cos co rozjasni moją duszę... Wypatrzylam go na wystawie jakiegos taniego sklepu i od razu pomyslalam że na mnie czekał. Ubralam go tylko w nowe "ubranko". Teraz pasuje mi do oczu i do duszy:)



sobota, 20 lutego 2010

ZACZYNAM KARTKOWANIE:)

Zaopatrzyłam się w podstawowe materiały i narzędzia do scrapowania. Ta kartka jest pierwszą którą wręczę wraz z prezentem... No ciekawe czy Mirkowi się spodoba...

Bardzo Was proszę o uwagi krytyczne i cenne rady:)))