Z powodu braku weny prace twórcze wstrzymane do odwołania.
Tymczasem popatrzcie na moje małpiszony:)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KOTY. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KOTY. Pokaż wszystkie posty
sobota, 19 marca 2011
piątek, 4 marca 2011
środa, 2 marca 2011
KICIA:)
Gdzie jest kicia?:)
Oczywiście w legowisku Timona. Mała łobuziara ( wszystkich drapie i gryzie) dostała na imię Lenka.Ot i po kłopocie.
Oczywiście w legowisku Timona. Mała łobuziara ( wszystkich drapie i gryzie) dostała na imię Lenka.Ot i po kłopocie.
poniedziałek, 28 lutego 2011
ZNAJDA ...jak dać mu na imię???
Moje córki wrażliwe na los zwierząt , znalazły zmarzniętego kota .Schowały go do piwnicy i dokarmiały.Po kilku dniach płaczu wybłagały by tatuś zgodził się przygarnąć kota...Mamy więc kota od 2 godzin:)... ale to nie wszystko ,mamy psa beagle Timka, 4 chomiki syryjskie i szczura Groszka na 38 m2.
Pies chciałby się bawić z kotem, obskakuje go machając ogonem ,a sam kot nie prycha ,nie ucieka, generalnie olewa psa.
MAM JEDNAK PROBLEM! Zupełnie nie wiem od czego zacząć by kot a raczej kotka zaklimatyzowała się u nas. Co potrzebuje kot? Jak nauczyć go czystości ? Co zrobić by nie pachniało kocimi sikami w domu?
Ogłaszam konkurs na imię dla kici:)Nagroda: 3 karteczki mojego autorstwa.
Pies chciałby się bawić z kotem, obskakuje go machając ogonem ,a sam kot nie prycha ,nie ucieka, generalnie olewa psa.
MAM JEDNAK PROBLEM! Zupełnie nie wiem od czego zacząć by kot a raczej kotka zaklimatyzowała się u nas. Co potrzebuje kot? Jak nauczyć go czystości ? Co zrobić by nie pachniało kocimi sikami w domu?
Ogłaszam konkurs na imię dla kici:)Nagroda: 3 karteczki mojego autorstwa.
wtorek, 1 grudnia 2009
KOCI KOMPLECIK

Komplecik powstał na specjalne zamówienie pewnej Babci .... Miały być koty, kolor czerwony i trochę złota. No i chyba wykonałam zadanie.
A swoja drogą to wnuczka była zadowolona:)
Etykiety:decoupage
KOTY,
SKRZYNKA,
SZAFKA NA KLUCZE,
WIESZAK
Subskrybuj:
Posty (Atom)



