Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KOTY. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KOTY. Pokaż wszystkie posty

sobota, 19 marca 2011

Arka Noego:)

Z powodu braku weny prace twórcze wstrzymane do odwołania.
Tymczasem popatrzcie na moje małpiszony:)

piątek, 4 marca 2011

LENKA I TIMON

Pies i kot razem? Możliwe:)

środa, 2 marca 2011

KICIA:)

Gdzie jest kicia?:)
Oczywiście w legowisku Timona. Mała łobuziara ( wszystkich drapie i gryzie) dostała na imię Lenka.Ot i po kłopocie.

poniedziałek, 28 lutego 2011

ZNAJDA ...jak dać mu na imię???

Moje córki wrażliwe na los zwierząt , znalazły zmarzniętego kota .Schowały go do piwnicy i dokarmiały.Po kilku dniach płaczu wybłagały by tatuś zgodził się przygarnąć kota...Mamy więc kota od 2 godzin:)... ale to nie wszystko ,mamy psa beagle Timka, 4 chomiki syryjskie i szczura Groszka na 38 m2.
Pies chciałby się bawić z kotem, obskakuje go machając ogonem ,a sam kot nie prycha ,nie ucieka, generalnie olewa psa.
MAM JEDNAK PROBLEM! Zupełnie nie wiem od czego zacząć by kot a raczej kotka zaklimatyzowała się u nas. Co potrzebuje kot? Jak nauczyć go czystości ? Co zrobić by nie pachniało kocimi sikami w domu?
Ogłaszam konkurs na imię dla kici:)Nagroda: 3 karteczki mojego autorstwa.

wtorek, 1 grudnia 2009

KOCI KOMPLECIK


Komplecik powstał na specjalne zamówienie pewnej Babci .... Miały być koty, kolor czerwony i trochę złota. No i chyba wykonałam zadanie.

A swoja drogą to wnuczka była zadowolona:)