Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
scrappbooking
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
scrappbooking
.
Pokaż wszystkie posty
niedziela, 10 stycznia 2010
KARTKA PO LIFTINGU
Za zgodą Pasjonerii zliftingowałam jej kartkę dla babci i oto co mi wyszło...Oryginał można zobaczyć tu:
http://pasjoneria.blogspot.com/
niedziela, 3 stycznia 2010
KARTKI CIĄG DALSZY:)
Zamarzylo mi się spróbować swoich sił w scrapowaniu...Jak mi wyszło każdy widzi.... Niestety nie posiadam takiego warsztaciku jak niektóre z Was.Cały mój majątek to kilka papierów, 2 dziurkacze i klej:)
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)