Pokazywanie postów oznaczonych etykietą scrappbooking. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą scrappbooking. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 10 stycznia 2010

KARTKA PO LIFTINGU



Za zgodą Pasjonerii zliftingowałam jej kartkę dla babci i oto co mi wyszło...Oryginał można zobaczyć tu:
http://pasjoneria.blogspot.com/

niedziela, 3 stycznia 2010

KARTKI CIĄG DALSZY:)



Zamarzylo mi się spróbować swoich sił w scrapowaniu...Jak mi wyszło każdy widzi.... Niestety nie posiadam takiego warsztaciku jak niektóre z Was.Cały mój majątek to kilka papierów, 2 dziurkacze i klej:)