Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KARTKI. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KARTKI. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 16 sierpnia 2012
środa, 7 marca 2012
czwartek, 1 marca 2012
poniedziałek, 6 lutego 2012
sobota, 4 lutego 2012
niedziela, 15 stycznia 2012
Dawno mnie nie było...
... to był ciężki dla mnie okres, wiele sie wydarzyło, życie stanęło na głowie...
Przepraszam wszystkich do których się nie odzywałam. Postaram się wrócić do życia.
Ale cóż, trzeba żyć dalej więc zatapiam się w moim kartkowaniu.
Przepraszam wszystkich do których się nie odzywałam. Postaram się wrócić do życia.
Ale cóż, trzeba żyć dalej więc zatapiam się w moim kartkowaniu.
sobota, 10 grudnia 2011
środa, 7 grudnia 2011
poniedziałek, 5 grudnia 2011
niedziela, 4 grudnia 2011
BILECIKI DO PREZENTÓW
Nieźle się napociłam żeby okiełznać ten wykrojnik. Nie zawsze doskonale wychodzi niestety:)Ale nie poddaję się i walczę dalej.
piątek, 25 listopada 2011
sobota, 19 listopada 2011
czwartek, 17 listopada 2011
poniedziałek, 14 listopada 2011
poniedziałek, 24 października 2011
Magicznych świąt :)
Proste karteczki powstały na bazie wykrojnika Marianne zakupionego w Scrapcafe i uroczego stempelka z Lemonade.
piątek, 21 października 2011
środa, 12 października 2011
W Dniu Nauczyciela
Dla ulubionej Pani od francuskiego....
W środku kieszonka z czekoladkami.
Słaba jakość bo fotka robiona wieczorem, rano została podarowana:)
W środku kieszonka z czekoladkami.
Słaba jakość bo fotka robiona wieczorem, rano została podarowana:)
sobota, 17 września 2011
czwartek, 8 września 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)













































