Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KARTKI. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KARTKI. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 16 sierpnia 2012

poniedziałek, 6 lutego 2012

sobota, 4 lutego 2012

Kilka zamówionych kartek

Walentynkowe karteczki format A5
I jeszcze urodzinowa A4

niedziela, 15 stycznia 2012

Dawno mnie nie było...

... to był ciężki dla mnie okres, wiele sie wydarzyło, życie stanęło na głowie...
Przepraszam wszystkich do których się nie odzywałam. Postaram się wrócić do życia.
Ale cóż, trzeba żyć dalej więc zatapiam się w moim kartkowaniu.

środa, 7 grudnia 2011

No helloł :)

Karteczka z Hello Kitty na specjalne zamówienie do małej dziewczynki:)

poniedziałek, 5 grudnia 2011

BILECIKI CIĄG DALSZY...

Oczywiście bilecików jest dużo więcej ale nie chcę przynudzać:)

niedziela, 4 grudnia 2011

BILECIKI DO PREZENTÓW

Nieźle się napociłam żeby okiełznać ten wykrojnik. Nie zawsze doskonale wychodzi niestety:)Ale nie poddaję się i walczę dalej.

sobota, 19 listopada 2011

czwartek, 17 listopada 2011

poniedziałek, 14 listopada 2011

Co robiłam w weekend....?

Karteczkę zgłaszam do Kreatywnego Pola.
A to reszta "rodzinki":

poniedziałek, 24 października 2011

Magicznych świąt :)

Proste karteczki powstały na bazie wykrojnika Marianne zakupionego w Scrapcafe i uroczego stempelka z Lemonade.

piątek, 21 października 2011

Idą święta...


ZBIERAM ZAMÓWIENIA NA KARTKI ŚWIĄTECZNE,
ATRAKCYJNA CENA.SZCZEGÓŁY NA MAILA.

środa, 12 października 2011

W rozmiarze XL

Na urodziny księdza...

Ślubna...

W Dniu Nauczyciela

Dla ulubionej Pani od francuskiego....
W środku kieszonka z czekoladkami.

Słaba jakość bo fotka robiona wieczorem, rano została podarowana:)