Trochę nieudaczne ale co mi tam:)
Nie wiedziałam, że szycie to taka trudna sprawa. Nitki się plączą, ręce trzęsą. Co chwilę coś pruję bo krzywo idzie...ehhhh .....podziwiam Szyjące -serio.
Mam nadzieję ,że spodobają się młodszej córce ,póki co jest na obozie sportowym i nie wie ,że mamcia znowu coś kombinuje:)Tak chciała mieć Spiocha to będą dwa! O !
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą królik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą królik. Pokaż wszystkie posty
piątek, 25 lutego 2011
środa, 23 lutego 2011
ŚPIOSZEK
Mam jakieś ciężkie dni, smutne i beznadziejne.... Kłębek nerwów i nic więcej. Siedzę w domu i mnie szlag trafia. Snuję się po kątach. W domu lipa, w kieszeni dziura...Nawet w candy nic trafić nie mogę :( Ot sierota Boża.
I tak oto powstał mój pierwszy Śpioszek ,nie jest idealny ale mój.Szyty na raty, trochę u taty (no przecież nie mam maszyny) trochę ręcznie.
I tak oto powstał mój pierwszy Śpioszek ,nie jest idealny ale mój.Szyty na raty, trochę u taty (no przecież nie mam maszyny) trochę ręcznie.
poniedziałek, 21 lutego 2011
TADAM !!! TADAM!!!!
Dziś rano sąsiadka dała mi przesyłeczkę od Ediny z Leśnego Zakątka
http://lesnyzakatek.blogspot.com/
Z trzęsącymi rękami otwierałam i.....
Łał !!!
No zobaczcie sami:
Królisia dostała imię po "mamie" czyli Edytka i od dziś króluje w moim domku.Jest przepiękna i doskonale odszyta.Cudo polecam każdemu prace Ediny.
Strasznie sie cieszę i dziękuję , mam nadzieję że i moja przesyłeczka szybko do Ciebie Edytko dotrze :))))
http://lesnyzakatek.blogspot.com/
Z trzęsącymi rękami otwierałam i.....
Łał !!!
No zobaczcie sami:
Królisia dostała imię po "mamie" czyli Edytka i od dziś króluje w moim domku.Jest przepiękna i doskonale odszyta.Cudo polecam każdemu prace Ediny.
Strasznie sie cieszę i dziękuję , mam nadzieję że i moja przesyłeczka szybko do Ciebie Edytko dotrze :))))
niedziela, 20 lutego 2011
czwartek, 17 lutego 2011
MOJE KRÓLIKI
No cóż, należę do osób, które nie lubią czekać i są w tzw.gorącej wodzie kąpane. W oczekiwaniu na króliki zamówione u Ediny i Violetki postanowiłam sama pokombinować.Jak mieć rodzinkę to najlepiej dużą:))
No i co mi wyszło... Otóż mam 2 chłopaków wynonanych przeze mnie z pomocą mojego taty (szył na maszynie ciałka królicze:)), coś im jednak brakuje tylko nie wiem czego...Poproszę o trochę krytyki, co powinnam zmienić żeby były podobne do Waszych?? No mistrzem świata to ja raczej nie będę.
No i co mi wyszło... Otóż mam 2 chłopaków wynonanych przeze mnie z pomocą mojego taty (szył na maszynie ciałka królicze:)), coś im jednak brakuje tylko nie wiem czego...Poproszę o trochę krytyki, co powinnam zmienić żeby były podobne do Waszych?? No mistrzem świata to ja raczej nie będę.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




